آدرس شرکت

قزوين - كيلومتر 90 جاده قزوین به همدان - روستاي قلعه شهدا

09124810684

برای مشاوره و خرید تماس بگیرید

خرید بنتونیت درجه 1 و قیمت بنتونیت خوراکی شرکت کربنات خورشید

شرکت کربنات خورشید با مدیریت حرفه‌ای و سابقه طولانی مدت در این زمینه، مفتخر است که بهترین نوع  خاک بنتونیت را دراختیار شما قرار ‌دهد؛ بنابراین برای خرید بنتونیت می‌توانید به شرکت ما در کربنات خورشید اعتماد کنید.درواقع بنتونیت که یکی از معروف‌ترین خاک‌هاست از منابع معدنی سطح کشور به دست می‌آید و از آن جایی که این نوع خاک در صنایع مختلفی همچون کشاورزی، شویندگی، حفاری و …  از آن استفاده می‌شود، می‌توان از آن به عنوان یکی از پرمصرف‌ترین نوع خاک یاد کرد؛ از این رو باید در خرید این نوع خاک، شرکت‌های معتبر را انتخاب کنید (صرفا قیمت بنتونیت را مدنظر قرار ندهید) تا از نتیجه نهایی، رضایت کامل داشته باشید.

خرید بنتونیت خوراکی

کربنات خورشید یکی از تولید کننده‌های مستقیم بنتونیت در ایران است. معادن و کارخانه ما در شهر قزوین – یکی از بکرترین و مناسب‌ترین مکان‌های کشور – قرار دارند. شما عزیزان می‌توانید در هر زمان از ساعات کاری با بخش فروش تماس بگیرید تا مشاورین لیست قیمت بنتونیت را در اختیارتان قرار داده یا سفارش خرید بنتونیت شما را به ثبت برسانند. پس از آن نیز محصول مورد نظر با حمل و نقل اختصاصی در هرجایی که مایل باشید، تقدیم‌تان خواهد شد.

فرمول شیمایی بنتونیت چیست؟

خاک بنتونیت جزو دسته بندی کانی‌های اسمکتیت است که از خواص مختلفی همچون: تورم پذیری، شکل پذیری، چسبندگی و … برخوردار است؛ این نوع خاک به صورت معمول از تورم کانی‌ها تشکیل می‌شود؛ به عبارتی می‌توان گفت که بنتونیت شباهت بسیار زیادی به رس‌ها و یا شبه رس‌ها دارد. فرمول شیمیایی این ماده معدنی در جدول ذیل به شما معرفی می‌شود:

فرمول شیمیایی بنتونیت

بنتونیت یک فیلوسیلیکات آلومینیوم دار

Na,Ca)0.33 (Al,Mg)2Si 4O10 (OH)2. nH2o)

میزان درصد کانی

مونتموریلونیت

بنتونیت نوعی خاک رس می‌باشد که از سال‌های دور به عنوان ماده‌ای شفابخش مورد توجه قرار گرفته است. بخش عمده خاک بنتونیت از مونت موریلونیت تشکیل شده است. اگرچه مقداری سدیم یا کلسیم نیز در آن وجود دارند.

این خاک در سه نوع بنتونیت سدیم، بنتونیت کلسیم و بنتونیت متوسط دسته بندی می‌شود. بنتونیت‌های سدیم دار، خاصیت تورم بیشتری دارند؛ به‌طوری که پس از تورم حجم آنها تا ۸ برابر نیز افزایش می‌یابد. درحالی که بنتونیت کلسیم‌دار به بنتونیت غیرمتورم معروف است.

بنتونیت کلسیم به‌دلیل خاصیت بیشتر در جذب یون‌ها و مواد سمی، بیشتر در خوراک دام و حیوانات استفاده می‌شود.

 

آنالیز بنتونیت

یکی از رایج‌ترین سوالاتی که در زمان خرید بنتونیت ممکن است با آن مواجه شوید، این است که بنتونیت موجود در شرکت کربنات خورشید برای صنعت ما مناسب است یا خیر؟ درواقع برای اینکه در زمان خرید بنتونیت از شرکت ما، یعنی کربنات خورشید رضایت کامل‌تری داشته باشید، بهتر است که به صورت دقیق به این موضوع بپردازیم تا پس از کسب اطلاعات کامل تصمیم‌‌گیری کنید.

قیمت بنتونیت خرید بنتونیت خرید خاک بنتونیت

بنتونیت به صورت معمول در دو نوع بنتونیت غیر متورم (Non-swelling bentonite) و یا بنتونیت کلسیم دار و بنتونیت متورم (Swelling bentonite) و یا بنتونیت سدیم دار تولید می‌شود که ویژگی‌های هر بنتونیت شامل موارد زیر است:

 بنتونیت غیر متورم (Non-swelling bentonite)

اگر نگاهی دقیق به ترکیبات اصلی پوسته زمین داشته باشیم، به خوبی وجود بنتونیت غیر متورم دیده می‌شود؛ از این رو کاملا بدیهی است که این ماده جاذب یون‌ها به حساب می‌آید.

نکته: امکان تبدیل بنتونیت غیر متورم به بنتونیت متورم وجود دارد.

بنتونیت متورم (Swelling bentonite)

این نوع  بنتونیت به گونه‌ای است که پس از جذب آب انبساط پیدا می‌کند و از این رو برای صنعت حفاری گزینه بسیار مناسبی است؛ چراکه به دلیل جذب بالای آب، خواص کلوئیدی دارد.

نکته: نوعی دیگری از بنتونیت وجود دارد که آن را با نام بنتونیت پتاسیم دار می‌شناسند؛ ترکیب اصلی این نوع بنتونیت از خاکستر آتشفشان است.

در این قسمت سعی کردیم به صورت مختصر بنتونیت را برای شما آنالیز کنیم تا با انواع بنتونیت بهتر آشنا شوید؛ درواقع بنتونیت هایی که توسط کارشناسان ما در شرکت کربنات خورشید استخراج می‌شوند، کلیه صنایع مختلف را پوشش می‌دهند و شما خریداران محترم می‌توانید با خیال راحت مراحل خرید بنتونیت را با کمک کارشناسان واحد فروش شرکت کربنات خورشید انجام دهید.

شرایط نگهداری بنتونیت در شرکت کربنات خورشید چگونه است؟

در واقع شرایط نگهداری بنتونیت یکی از نکات بسیار مهمی است که در کیفیت بنتونیت موثر است؛ از آن جایی که کیفیت محصولات برای شرکت کربنات خورشید اهمیت بسیار بالایی دارد، شرایط بسیار خاصی را برای نگهداری بنتونیت درنظر گرفتیم که به صورت مختصر به شما توضیح می‌دهیم تا از حرفه‌ای بودن شرکت ما، یعنی کربنات خورشید مطمئن شوید.

قیمت بنتونیت خرید بنتونیت خرید خاک بنتونیت

کلیه انبارهای نگه داری بنتونیت در شرکت کربنات خورشید از تهویه مناسبی برخوردار هستند؛

کیسه‌های بنتونیت را در کنار مواد و یا عواملی که بنتونیت را دچار اکسید کند، قرار نمی‌دهیم؛

کارشناسان ما بیشترین دقت را در نگهداری بنتونیت دارند تا در معرض رطوبت قرار نگیرد؛

مصارف بنتونیت در صنایع مختلف

بنتونیت به دلیل خاصیت نرمی، جذب آب، چسبندگی بالا و … در بسیاری از صنایع از این نوع خاک استفاده می‌شود؛ در این قسمت تعدادی از مصارف بنتونیت در صنایع مختلف را به شما عزیزان معرفی می‌کنیم.

قیمت بنتونیت خرید بنتونیت خرید خاک بنتونیت

بنتونیت خوراکی دام و طیور

بنتونیت خوراکی یکی از مواد معدنی پرکاربردی است که در افزایش نرخ رشد دام و طیور موثر است؛ درواقع استفاده از بنتونیت خوراکی سبب جذب و تامین ویتامین‌های موردنیاز دام و طیور می‌شود و از سوی دیگر در بهبود سیستم گوارشی دام و طیور نیز تاثیرگذار است؛ پیشنهاد می‌کنیم برای خرید بنتونیت خوراکی با کارشناسان شرکت کربنات خورشید تماس بگیرید.

مزایای خرید بنتونیت خوراکی چیست؟

خاک بنتونیت خوراکی به دلیل خاصیت جذب بسیار بالا و توانایی در خارج کردن فلزات سنگین، داروها، آلرژن‌ها و سایر سموم مورد توجه قرار می‌گیرد. این ماده می‌تواند معده دام و مجرای روده را از هرگونه سم فارغ سازد.

هنگام افزودن آب به بنتونیت خوراکی، ماده حاصل شده یون‌های قوی ایجاد می‌کند که به سموم متصل می‌شوند. وقتی بنتونیت به عنوان خوراک دام مصرف می‌شود، تمام سموم موجود در بدن حیوان را جذب کرده و به جای آن مواد معدنی که در خود جای داده بود را آزاد می‌کند.

همچنین مصرف بنتونیت خوراکی باعث بی‌نیازی از آفت کش‌ها، مواد شیمیایی و دیگر مواد معدنی می‌شود. این ماده به دستگاه گوارش و هضم خوراک کمک کرده؛ و بسیاری از بیماری‌ها همچون: بیرون‌روی، آرتریت، ژیاردیا، عفونت‌های قارچی، آلرژی و پلاکت‌های دندانی و… را بهبود می‌بخشد.

برخی دیگر از فواید خرید بنتونیت خوراکی برای جیره دام عبارتند از:

  • در قلیایی شدن معده و کاهش اسید آن نقش دارد.
  • به توقف خونریزی در زخم‌های جزئی و تسکین درد می‌انجامد.
  • مشکلات پوستی همچون لک، نیش حشرات یا سوختگی را بهبود می‌بخشد.
  • با حذف سموم از بدن و جایگزینی مواد معدنی، از کبد پشتیبانی می‌نماید.
  • سرعت جذب پروتئین‌ها را افزایش می‌دهد.
  • به تولید شیر در گاو و گوسفندهای ماده کمک می‌کند.

چرا از بنتونیت خوراکی استفاده کنیم؟

پژوهش‌های انجام شده نشان می‌دهد که حیوانات از هزاران سال پیش برای جبران کمبود مواد معدنی یا مقابله با سموم و بیماری‌ها از انواع خاک و سنگ استفاده می‌کردند. در دنیای امروزی نیز بهره‌مندی از بنتونیت خوراکی به عنوان راهی کم خطر، کارآمد و به‌صرفه شناخته شده است.

دام و حیوانات نقشی اساسی در زنجیره غذایی انسان‌ها دارند. جیره و تغذیه آنها نیز بر کیفیت محصولات حیوانی (گوشت، شیر و تخم مرغ) و در نتیجه سلامت انسان تاثیر گذار است. خوراک دام که معمولا از گندم، ذرت، جو و… تشکیل می‌شود، معمولا در معرض نوعی آلودگی به‌نام مایکوتوکسین قرار می‌گیرند.

همچنین ممکن است غلات و جیره دام توسط قارچ‌ها آلوده شود؛ این اتفاق در شرایط گرم و مرطوب بیشتر روی می‌دهد. آلودگی قارچی و خوراک دام یک مشکل جهانی است و باعث بیماری‌هایی چون سرطان می‌شود.

اما خوشبختانه راهی برای از بین بردن مایکوتوکسین‌ها و آفلاتوکسین‌ها وجود دارد! بنتونیت خوراکی که به عنوان یک افزودنی در جیره دام استفاده می‌شود، توانایی جذب این سموم را دارد. درعین حال خاک بنتونیت خوراکی پس از جذب سموم وارد بدن نمی‌شود، بلکه تنها مواد معدنی خود را آزاد می‌کند. جالب است بدانید بنتونیت خوراکی جذب مایکوتوکسین بهتری نسبت به سایر محصولات تجاری دارد. این ماده به خوبی مانع از جذب مایکوتوکسین در دستگاه گوارش دام می‌شود.

بنتونیت در صنعت کاشی سازی

در صنعت کاشی سازی برای افزایش شکل‌پذیری از بنتونیت استفاده می‌کنند تا  بدین صورت علاوه‌بر افزایش شکل‌پذیری از خشکی بیش از حد سرامیک نیز کاسته شود؛ البته ناگفته نماند که از بنتونیت در ساخت اجسام چینی و سفید نیز استفاده می‌کنند.

بنتونیت در صنعت حفاری

در زمان حفاری برای اینکه گل حفاری آماده‌سازی شود و به عبارتی دیواره‌ها از مقاومت کافی در زمان حفاری برخوردار باشند از بنتونیت استفاده می‌کنند.

بنتونیت در صنعت مواد شوینده

یکی از خاصیت‌های اصلی بنتونیت نرمی و رفع آلودگی است؛ به همین دلیل به صورت معمول از بنتونیت در تولید انواع مواد شوینده استفاده می‌کنند.

بنتونیت در صنعت کاغذسازی

وجود رزین‌ها در صنعت کاغذسازی باعث می‌شود که ماشین آلات تولید کننده کاغذ مسدود شوند؛ درواقع وجود بنتونیت از مسدود شدن این ماشین آلات پیشگیری می‌کند؛ علاوه‌بر آن وجود بنتونیت در بهبود کیفیت کاغذ نیز تاثیرگذار است.

قیمت خاک بنتونیت چقدر است؟

یکی از سوالاتی که ممکن است مطرح شود، این است که قیمت بنتونیت در بازار چقدر است؟ از آن جایی که شرکت کربنات خورشید جزو تولیدکنندگان اصلی بنتونیت محسوب می‌شود، همواره می‌کوشد که قیمت‌های بسیار مناسبی را همراه با کیفیت بالا دراختیار مشتریان قرار دهد؛ از این رو می‌توان گفت که قیمت خاک بنتونیت در شرکت کربنات خورشید نسبت به قیمت بنتونیت خوراکی در بازار ، بسیار مناسب‌تر است. پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات کافی با کارشناسان شرکت کربنات خورشید درارتباط باشید.

قیمت بنتونیت خرید بنتونیت خرید خاک بنتونیت

قیمت بنتونیت در بازار ثابت نیست و با مواردی همچون نوسانات روز تغییر می‌یابد. از این روی امکان ارائه قیمت ثابتی برای بنتونیت وجود ندارد؛ اما می‌توانید جهت دریافت لیست قیمت بنتونیت به‌صورت بروز و دقیق با مشاورین کربنات خورشید تماس حاصل فرمایید

فروش بنتونیت

تولید و فروش بنتونیت یکی از تخصص‌های شرکت کربنات خورشید است. کارخانه تولید بنتونیت کربنات خورشید چندین معدن اختصاصی در اختیار دارد؛ که با استفاده از آنها به تولید مستقیم و بی واسته بنتونیت می‌پردازد. این امر موجب کاهش قیمت نهایی محصول می‌شود که برای مصرف کننده اهمیت ویژه‌ای دارد. مشتریان می‌توانند در هر زمانی از ساعات کاری با مشاورین ما تماس بگیرند تا اطلاعات تکمیلی در اختیارشان قرار گیرد.

چرا شرکت کربنات خورشید را برای خرید بنتونیت انتخاب کنیم؟

مدیریت حرفه‌ای: مدیریت شرکت کربنات خورشید برعهده جناب علی یادگاری است که یکی از افراد حرفه‌ای در این حوزه محسوب می‌شود؛

مرغوبت‌ترین منابع: پرسنل مجموعه ما در شرکت کربنات خورشید، برای تولید بنتونیت از مرغوب‌ترین منابع سنگی، استفاده می‌کنند؛

مشاوره تلفنی: کارشناسان فروش خبره ما، شما مشتریان گرامی را در کلیه مراحل ثبت سفارش و خرید بنتونیت، به طور کامل راهنمایی می‌کنند تا از خریدتان رضایت کافی داشته باشید؛

ساعات کاری: ما در شرکت کربنات خورشید 10ها ساعت را مشغول تولید بنتونیت هستیم؛ از این رو در هر زمانی از طول هفته، آماده خدمت‌رسانی و تحویل کار به مشتریان گرامی خود خواهیم بود؛

تجهیزات پیشرفته: کارشنان ماهر ما در شرکت کربنات خورشید با به کارگیری بروزترین ماشین آلات پیشرفته روز دنیا، در تلاش هستند که مرغوب‌ترین محصول را در اختیار شما بزرگواران قرار دهند؛

کنترل نهایی: رضایت‌مندی شما مشتریان عزیز در شرکت کربنات خورشید برای ما از هر چیزی مهم‌تر است؛ به همین دلیل محصول نهایی را قبل از عرضه و فروش، به صورت کلی بررسی می‌کنیم تا از کیفیت نهایی آن اطمینان حاصل نماییم.

شرکت کربنات خورشید یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان پودر بنتونیت است که با سابقه طولانی مدت خود در این زمینه کاری، جزو مطمئن‌ترین مجموعه‌ها برای خرید این محصول به حساب می‌آید. پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات تکمیلی جهت خرید بنتونیت خوراکی، همین حالا با کارشناسان واحد فروش ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را دراختیارتان قرار دهیم.