آدرس شرکت

قزوين - كيلومتر 90 جاده قزوین به همدان - روستاي قلعه شهدا

09124810684

برای مشاوره و خرید تماس بگیرید

خرید و قیمت آهک ساختمانی کربنات خورشید

آهک ساختمانی از مصالح اصلی در ساخت و ساز می‌باشد. این ماده در شکل‌های گوناگونی از جمله آهک هیدراته، سنگ آهک، آهک زنده و پودر سنگ ساختمانی و… در ساختمان‌ها به کار می‌رود. برای خرید انواع آهک ساختمانی با قیمت مناسب تنها کافی‌ست با مشاورین ما در کربنات خورشید تماس بگیرید.

قیمت آهک ساختمانی قیمت پودر سنگ ساختمانی

مزایای خرید آهک ساختمانی از کربنات خورشید

سالهاست که سنگ آهک نقشی اساسی در سازه‌های گوناگون دارد. خرید و قیمت آهک ساختمانی از مراحل اصلی ساخت و ساز می‌باشد. کارخانه کربنات خورشید در قزوین، تقریبا کل هفته را درحال تولید انواع آهک مناسب برای ساخت و ساز است. خط‌های تولید ما توسط کارشناسان و افراد حرفه‌ای مدیریت می‌شوند و همیشه پاسخگوی نیازهای شما خواهند بود. همچنین مشاورین کربنات خورشید برای پاسخگویی به سوالات و ایجاد تجربهٔ خریدی مطمئن و آسان در کنار شما هستند.

قیمت آهک ساختمانی

هزینه پودر سنگ ساختمانی به عوامل بسیاری از جمله نوع آهک ساختمانی مورد نیاز، نحوه بسته بندی، کیفیت آهک و… بستگی دارد. همچنین به علت نوسانات بازار امکان قیمت گذاری ثابتی برای آن وجود ندارد. پس برای دریافت لیست قیمت آهک ساختمانی و پودر سنگ با مشاورین کربنات خورشید تماس حاصل فرمایید.

قیمت آهک ساختمانی قیمت پودر سنگ ساختمانی

دلایل استفاده از آهک ساختمانی چیست؟

از انواع آهک و پودر سنگ آن برای تهیه ملات، شفته ریزی، ایزوله کردن استخر، ساخت نما، تهیه سیمان و… استفاده می‌شود. چراکه موجب کاهش هزینه نهایی ساخت و ساز، کم شدن رطوبت و جلوگیری از نم گرفتن سازه می‌شود. همچنین از آنجایی که تولید آهک ساختمانی به سوخت کمتری نسبت به سیمان نیاز دارد، از آلودگی‌های زیست محیطی نیز جلوگیری می کند.

انواع آهک ساختمانی

همانطور که پیش‌تر نیز اشاره شد آهک ساختمانی ماده‌ای پرکاربرد برای ساخت انواع بناها است. پس بدیهی است به چند دسته مختلف تقسیم می‌شود؛ که عبارتند از:

آهک زنده

آهک پخته شده که به «آهک زنده» معروف است نوع خالص شده آهک می‌باشد. تولید و فروش آهک زنده با استخراج سنگ آهک از معادن شروع شده و پس از چندین مرحله، محصول مورد نظر به دست مشتریان می‌رسد. شرکت کربنات خورشید هر هفته ده‌ها تن آهک زنده را به بازار عرضه می‌کند. بدین ترتیب می‌توانید در هر زمانی سفارش‌های خود را ثبت کرده و پس از زمان کوتاهی آهک زنده را برای ساخت انواع مصالح ساختمانی به کار گیرید.

آهک هیدراته

اگر آهک زنده را با آب ترکیب کنیم، آهک هیدراته تولید می‌شود. این ماده در ترکیب با ماسه یا سیمان و برای بستر راه و ساختمان کاربرد دارد. چراکه از نفوذ هرگونه رطوبت و آب جلوگیری کرده و بدین ترتیب مانع رشد گیاهان نیز می‌شود.

تولید این ماده به آن سادگی که به‌نظر می‌رسد نیست؛ چراکه عمل هیدراتاسیون بر کیفیت نهایی آهک هیدراته تاثیر می‌گذارد. پس بهتر است خرید آهک هیدراته را از شرکت‌های معتبری چون کربنات خورشید انجام دهید.

آهک چرب

این نوع که با نام‌های آهک خالص و کلسیمی نیز شناخته می‌شود، غلظت بالایی از کلسیم دارد. در صورتی که آهک چرب با آب ترکیب شود، نسبت به آهک زنده بیشتر شکفته می‌شود. به همین دلیل خاصیت پوشش دهندگی بهتری دارد و برای شفته کاری، سفید کاری و نماسازی استفاده می‌شود. البته دقت کنید برای درزگیری کاشی‌ها و… باید آن را با سیمان سفید ترکیب کنید.

چرا باید شرکت کربنات خورشید را برای خرید آهک ساختمانی انتخاب کنیم؟

 • مدیریت حرفه‌ای: جناب علی یادگاری مدیریت شرکت باسابقه کربنات خورشید را برعهده دارد که یکی از شناخته شده‌ترین افراد این حوزه کاری است؛
 •  
 • مرغوب‌ترین منابع: کارشناسان شرکت ما در کربنات خورشید، از بهترین و باکیفیت‌ترین سنگ‌ها برای تولید آهک ساختمانی استفاده می‌کنند؛
 •  
 • مشاوره تلفنی: برای کسب اطلاعات تکمیلی، مشاورین باتجربه ما، شما را در تمامی مراحل خرید راهنمایی می‌کنند و شما می‌توانید با تماس تلفنی اطلاعات کامل‌تر و درنتیجه خرید بهتری را تجربه کنید؛
 •  
 • ساعات کاری: خط‌های تولید ما در طی هفته 10ها ساعت مشغول کار هستند؛ بنابراین همیشه می‌توانیم به هر میزانی از سفارشات پاسخ دهیم و در استانداردترین زمان ممکن، سفارشات شما مشتریان عزیز را آماده کنیم؛
 •  
 • تجهیزات پیشرفته: ما در شرکت کربنات خورشید با در اختیار داشتن بهترین تجهیزات پیشرفته، باکیفیت‌ترین پودر آهک ساختمانی را در اختیار مصرف‌کنندگان عزیز خود قرار می‌دهیم؛
 •  
 • کنترل نهایی: کارشناسان خبره ما در شرکت کربنات کلسیم، محصول نهایی را از لحاظ کنترل کیفی بررسی می‌کنند تا محصول تولید شده از کیفیت بسیار بالایی بهره‌مند باشد.